Spolupráce

Tempus ludi, o.s. si klade za cíl pomáhat a podporovat organizátory veškerých neziskových aktivit směřujících k dramatickému ztvárňování postav, tedy larpů, dobrodružných a zážitkových her, společenských akcí, táborů a dalších. Mohou to být komornější akce i pro širokou veřejnost, činnosti pořádané pravidelně i jednorázově, ale ne soukromé akce uzavřených skupin. Organizátory jsou iniciativní mladí lidé, kteří ve tvorbě programu pro ostatní nacházejí svou seberealizaci.

Pokud máte nápad na skvělou akci, kterou byste chtěli uskutečnit, ale máte pocit, že na ni sami nestačíte, nemáte dostatek zkušeností, nebo byste měli raději za zády podporu zkušených organizátorů, podsekce Organizátorům je tu právě pro Vás.

V podsekci Účastníkům se můžete dočíst, co přinese spolupráce s Tempus ludi, o.s. účastníkům Vaší akce, případně na co se jako účastník můžete spolehnout, pokud jedete na akci zaštítěnou Tempus ludi, o.s.


Novinky

14.09.2011

Představujeme Vám nový web Tempus ludi, o.s. plný aktuálních informací....

10.09.2011

Tempus ludi, o.s. uvede svou hru Sen noci Svatojánské na 8. Larpvíkendu v Brně v termínu od 27.-30. 10. 2011....

05.09.2011

Tempus ludi, o.s. se bude významně podílet na celkové realizaci akce Hraj larp aneb Komorní podzim, která bude probíhat celý podzim roku 2011. Uvedeme zde také Sen noci Svatojánské!...