Aktivity

Tempus ludi, o.s. se zaměřuje na organizování volnočasových aktivit pro děti, mláež i dospělé. Hlaví činnost se věnuje organizaci neziskových aktivit směřujících k dramatickému ztvárňování postav, tzv larp, dobrodružných a zážitkových her, společenských akcí, táborů a dalších. Mohou to být komornější akce i pro širokou veřejnost, činnosti pořádané pravidelně i jednorázově, ale ne soukromé akce uzavřených skupin. Organizátory jsou iniciativní mladí lidé, kteří ve tvorbě programu pro ostatní nacházejí svou seberealizaci.
Podrobné informace o jednotlivých aktivitách najdete v sekci Realizovaných a Připravovaných projektů.

Tyto aktivity rozvíjí fantazii a kreativní činnost, dávají příležitost setkat se s novými lidmi, přináší možnost rozvoje osobnosti na základě konfrontace s neobvyklými situacemi a možnost interpretace těchto situací z různých úhlů pohledu. Lze je tedy zařadit do systému prevence sociálně patologických jevů.

Nezaměřujeme se na konkrétní cílovou skupinu, v současnosti se však aktivit Tempus ludi, o.s. většinou účastní mladí lidé do třiceti let.

Tempus ludi, o.s. dále nabízí možnost podpory a spolupráce mladým lidem a začínajícím organizátorům. Podrobné informce o výhadách spolupráce s Tempus ludi, o.s. při organizování Vašich aktivit najdete v sekci Spolupráce.


Novinky

14.09.2011

Představujeme Vám nový web Tempus ludi, o.s. plný aktuálních informací....

10.09.2011

Tempus ludi, o.s. uvede svou hru Sen noci Svatojánské na 8. Larpvíkendu v Brně v termínu od 27.-30. 10. 2011....

05.09.2011

Tempus ludi, o.s. se bude významně podílet na celkové realizaci akce Hraj larp aneb Komorní podzim, která bude probíhat celý podzim roku 2011. Uvedeme zde také Sen noci Svatojánské!...