Klub Felis

Již realizováno

„Vítejte milé kočky a kocouři v klubu Felis! Nemáme otevřeno zdaleka pro každého! Jsou tu snad mezi námi nějací psi? Nejsou. Jsou tu snad mezi námi nějaké myši? Také nejsou. Každý, kdo patří ke kočičí rodině, ať zdvihne packu a hlasitě mňoukne „Mňau”! Děkuji vám.

Drazí přátelé, dnes vám nabízím něco mimořádného. Naše oblíbená zpěvačka Missy vyždímá poslední kapku krve z mnoha božských starých hitů. Zjistíme, kdo si zaslouží ocenění Kočky roku! Ti, co by měli odvahu se soutěže zúčastnit, si později mohou promluvit s agentem Zrzkem. Krom toho si užijte mléko a ostatní výstřednosti. Už jste tu byli, takže víte, jak to chodí. Prosím přivítejme Kočičáky!“

George, hlavní ceremoniář klubu Felis

Klub Felis je larp o kočkách, které žijí ve městě a scházejí se ve vlastním podniku – Klubu Felis. Právě v Klubu Felis se mísí navonění domácí mazlíčci s pouličními kočkami, flirtují spolu, pijí mléko a užívají si svých kočičích zábav a radovánek. Ale především se účastní (nebo ji alespoň napjatě sledují) soutěže o titul Kočky Roku, kterážto je na programu každý týden.

Kdy, kde, co?

Hra i workshopy se odehráli v Praze v DDM Spirála v Klubu Na Desce dne 18. 3. 2012.

Pro hru je vhodný alespoň symbolický kostým a líčení. Jako skvělá inspirace mohou posloužit kostýmy a líčení muzikálu Cats.

Jedná se o hravou a veselou hru okořeněnou odvěkým sporem koček domácích a pouličních. Hra je plná soutěživého zápolení, rozmařilých konfliktů, tance, hudby, zpěvu a mlsání.
Ve hře také proběhne soutěž o Kočku roku. Soutěžící předvedou nějaké číslo a na konci se bude hlasovat které bylo nejlepší. Nezapomeňte si tedy připravit číslo, které vám získá titul! Pokud se chcete zůčastnit soutěže o titul Kočka roku, napište nám to na morgain.mail@gma­il.com , ať o vás víme.

Fotky ze hry najdete zde .


Klub Felis je hra původně zpracována Švédskými tvůrci Martinem Brodénem, Adou Fredelius a Annou-Karin Linder. Původní hru je možné si stáhnout zde.
V České republice byl tento larp prvně uveden Court of Moravia, o.s. v Brně. Tito tvůrci hru také přeložili do češtiny a jejich materiály je možné stáhnout zde.
Logo, materiály a texty jsou s laskavým svolením zapůjčeny autory české verze hry – Court of Moravia, o.s.


Novinky

14.09.2011

Představujeme Vám nový web Tempus ludi, o.s. plný aktuálních informací....

10.09.2011

Tempus ludi, o.s. uvede svou hru Sen noci Svatojánské na 8. Larpvíkendu v Brně v termínu od 27.-30. 10. 2011....

05.09.2011

Tempus ludi, o.s. se bude významně podílet na celkové realizaci akce Hraj larp aneb Komorní podzim, která bude probíhat celý podzim roku 2011. Uvedeme zde také Sen noci Svatojánské!...